انیمهسینما و تلویزیون

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار


مدرسه یک فضای بسیار محبوب در انیمه است که از آن زیاد استفاده می‌شود. در این نوشتار می‌خواهیم بهترین انیمه های شوجو 2022 را به شما معرفی کنیم.

ژانر انیمه در دهه گذشته افزایش مداومی در محبوبیت داشته است و برخی از سریال‌ها و فیلم‌هایی در این حوزه منتشر شده که به راحتی جزو بهترین‌های همه دوران‌ها محسوب می‌شوند. انیمه‌هایی که در این فهرست قرار می‌گیرند از همه ژانرها هستند و البته ژانر شوجو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بهترین انیمه های شوجو 2022

با محبوب ترین ها آشنا شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مرتبط:

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022

در حالی که طرفداران انیمه ممکن است انیمه‌های بسیار نمادین شونن را تشخیص دهند، سریال‌های شوجو همچنان در سراسر جهان بسیار محبوب هستند. انیمه شوجو تمایل دارد مخاطبان زن جوان‌تر را هدف قرار دهد، اما در این ژانر می‌توان داستان‌هایی پیدا کرد که برای هر سن یا جنسیتی مناسب است.

در حالی که برخی از انیمه‌های شوجو داستان‌های عاشقانه کلیشه‌ای هستند، بسیاری با کاوش در داستان‌های احساسی عمیق‌تر و مضامین منحصربه‌فرد، این قالب را می‌شکنند. این انیمه‌ها بهترین انیمه‌های این ژانر در سال 2022 هستند. پس اگر می‌خواهید با برترین انیمه های شوجو 2022 آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین انیمه ها با ژانر شوجو در 2022 بپردازیم.

Tokyo Mew Mew New

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022

Ichigo Momomiya برای شروع دبیرستان و عاشق شدن هیجان زده است. او وقتی با ماسایا آئویاما محبوب و خوش قیافه آشنا می‌شود، بلافاصله به او علاقه پیدا می‌کند. وقتی ایچیگو متوجه می‌شود که آئویاما به محیط‌ زیست علاقه زیادی دارد، از این فرصت استفاده می‌کند و به لطف چند بلیط نمایشگاهی درباره حیوانات در حال انقراض با او یک قرار می‌گذارد.

در طول قرار ملاقات آنها، ایچیگو با یک نور مرموز برخورد می‌کند و بیهوش می‌شود. وقتی با دیدن آئویاما از خواب بیدار شد، او آسیبی ندیده بود، اما هر دو باید از دست موجودی غول‌پیکر موش‌مانند پس از اینکه آئویاما را مجروح کرد، فرار کنند. ایچیگو برای نجات از له شدنش، قدرت‌هایش را بیدار می‌کند و با مهارت‌های یک گربه به یک قهرمان تبدیل می‌شود.

پس از اینکه او هیولا را شکست داد، محققان ریو شیروگان و کیچیرو آکاساکا توضیح می‌دهند که ایچیگو برای عضویت در پروژه میو انتخاب شد: گروهی متشکل از پنج دختر جادویی که DNA آنها با گونه‌های در معرض خطر انقراض تزریق شده است. اکنون، ایچیگو باید بقیه هم تیمی‌هایش را پیدا کند تا Chimera Anima را، که توسط بیگانگانی که می‌خواهند جهان را تصرف کنند، آلوده شده‌اند، قبل از اینکه خیلی دیر شود، پیدا کنند. انیمه Tokyo Mew Mew New بهترین انیمه شوجو 2022 است.

Sugar Apple Fairy Tale

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022

پس از فوت مادرش، “آن” تصمیم می‌گیرد مانند مادرش استاد شکر نقره‌ای شود؛ شغلی که در کشور هایلند بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، جایی که استادان بسیار کمی در این صنعت وجود دارند. آن به شهر لویستون می‌رود، جایی که خانواده سلطنتی جشنواره مجسمه‌های شکری برگزار می‌کنند. برای تبدیل شدن به یک استاد شکر نقره‌ای، او باید مقام اول را کسب کند و یک مدال سلطنتی بگیرد.

در این دنیا، انسان‌ها با پریان به عنوان برده رفتار می‌کنند و یکی از بال‌های آنها را برای کنترل آنها می‌گیرند. آن با اکراه پری به نام شال را می‌خرد تا در راه رفتن به لویستون محافظ شود. آن بین آزاد کردن شال، اما نیاز به یک محافظ در جاده‌های خطرناک جشنواره، درگیر است.

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… Movie

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022, بهترین انیمه شوجو 2022

این انیمه یک فیلم می‌باشد که قرار است در سال 2022 منتشر شود. داستان انیمه اصلی اینگونه است:

اکثر مردم ترجیح می‌دهند قهرمان دنیایی پر از ماجراجویی باشند، چه در یک بازی و چه در دنیای دیگری. اما، متأسفانه، یک دختر خاص آنقدر خوش شانس نیست. او با به دست آوردن خاطرات زندگی گذشته خود، متوجه می‌شود که در دنیای Fortune Lover، یکی از بازی‌هایی که قبلا بازی می‌کرد، دوباره متولد شده است.

متأسفانه، شخصیتی که او در آن تناسخ پیدا کرد، کاترینا کلیس، آنتاگونیست (بهترین آنتاگونیست های ترسناک در انیمه های سال 2021) اصلی بازی است که در هر پایانی با عذاب مطلق روبرو می‌شود. او با استفاده از دانش گسترده خود از بازی، فرار از زنجیر این سرنوشت نفرین شده را به عهده می‌گیرد.

با این حال، این شاهکار آسانی نخواهد بود، به ویژه از آنجایی که او باید محتاط باشد تا پرچم‌های مرگ را که ممکن است به عذاب قریب الوقوع که او سعی در اجتناب از آن دارد سرعت بخشد، برافراشته نکند. با این حال، برای ایجاد تغییری که زندگی همه اطرافیانش را تحت تاثیر قرار دهد، او تلاش خود را آغاز می‌کند، اما نه به عنوان یک قهرمان، بلکه به عنوان یک شرور.

Sacrificial Princess and the King of Beasts

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022, بهترین انیمه ها با ژانر شوجو در 2022

ساریفی نود و نهمین قربانی زنی می‌باشد که قرار است توسط پادشاه جانوران و شیاطین خورده شود. اما با وجود این او هیچ ترسی ندارد زیرا هرگز خانواده و خانه‌ای برای از دست دادن نداشته است، بنابراین نگرش مثبتی به خود می‌گیرد و هیچ نگرانی درباره خورده شدن ندارد.

پادشاه او را سرگرم کننده می‌بیند و به او اجازه می‌دهد تا زمان مرگ در کنارش بماند. این باعث می‌شود که او حقیقت را در مورد پادشاه جانوران و شیاطین بیابد و با وجود اینکه یک انسان زن است، به همسر پادشاه تبدیل می‌شود. این باعث می‌شود که سایر جانوران و شیاطین دیوانه شوند، اما پادشاه به اندازه کافی قدرتمند است که آنها را ساکت کند. این گونه است که ساریفی به اولین ملکه انسانی شیاطین و جانوران تبدیل می‌شود.

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

بهترین انیمه های شوجو 2022 و تمام دوران [+مانگاهای شوجو] از نگاه سایت فیگار
بهترین انیمه های شوجو 2022, برترین انیمه های شوجو 2022

یک دختر جوان که به شدت بیمار می‌باشد، بیشتر عمر خود را در یک اتاق بیمارستان به بازی‌های اتوم گذرانده است تا وقت خود را پر کند. با این حال، او یک روز خود را در میان صحنه‌ای از یکی از این بازی‌ها به عنوان شرور داستان، ایرن لورن داتریش، می‌یابد.

در ضیافت پایان دوره زمستانی آکادمی، ولیعهد و دوست دوران کودکی ایرنه، سدریک جین المایر، علنا نامزدی خود را با ایرن لغو و اعلام کرد که عاشق لیلیا رینورث، قهرمان زن بازی است. دختر جوان با آگاهی از آینده غم انگیزی که در پیش دارد و مصمم به تغییر آن است، تصمیم می‌گیرد رئیس نهایی بازی، “شاه شیطان” و برادر ناتنی سدریک، کلود ژان المایر را فتح و او را عاشق خود کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های شوجو 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین انیمه های شوجو 2022

برترین انیمه شوجو 2022 چه انیمه‌ای است؟

از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، بهترین انیمه شوجو 2022 ، انیمه Tokyo Mew Mew New است.

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟

این انیمه دوست‌داشتنی در تاریخ 1 اکتبر 2022 میلادی منتشر خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا