سریال ترکی تازه عروسسریال ترکیه ایفرهنگ و هنر

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس yeni gelin


در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس (yeni gelin) را دنبال کنندگان این سریال قرار داده ایم. با ما همراه باشید. سریال ترکی تازه عروس، سریال کمدی و محبوب ترکی است که پخش آن در سال ۲۰۱۷ از شبکه Show Tv ترکیه آغاز شد و در طی ۳ فصل در سال ۲۰۱۸ به اتمام رسید. این سریال در حین پخش به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد به طوری که بعد از اتمام سریال توسط کشورهای زیادی خریداری و پخش شد. بازیگران و عوامل حرفه‌ای این سریال نیز از دلایل محبوبیت این سریال بود. اسامی بازیگران این سریال عبارتنداز؛ جسیکا می (jessica may)، مصطفی آوکیران mustafa avkiran، تولگا مندی tolga mendi و… .

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس yeni gelin

خلاصه داستان سریال تازه عروس

بلا دختر جوان و زیبایی از خانواده‌ای اشرافی است. پدر او سفیر ترکیه در اسپانیا و مادرش از خانواده‌ای بسیار قدرتمند از اسپانیا است. بلا در دانشگاه با پسری به نام هازار آشنا می‌شود. هازار از خانواده‌ای بسیار سنتی و قبیله‌ای از اهالی شهر آدانا است. خانواده‌ی او به نام بوزوک، قبیله‌ای هستند که به رسم و رسوم خود بسیار معتقدند و آن‌ها را با جدیت اجرا می‌کنند. بلا و هازار با اینکه از لحاظ خانوادگی و شخصیتی بسیار متفاوت هستند؛ وارد رابطه عاشقانه‌ای می‌شوند. این دو نفر بعد از سه سال رابطه در حین تحصیل، تصمیم به ازدواج می‌گیرند، بدون اینکه والدین‌شان را در جریان بگذارند ازدواج می‌کنند و زندگی جدیدشان را آغاز می‎کنند. بلا که اکنون همسر هازار است به همراه او به شهر آدنا می‌رود و از رفتن به این شهر بسیار خوشحال و هیجان‌زده است اما آشنا شدن او با خانواده هازار باعث می‌شود همه چیز جوری که او انتظار دارد پیش نرود. خانواده هازار با ازدواج او با بلا مخالف هستند چرا که هازار از قبل با دختری به نام دیلان از قبیله‌ای دیگر برای پایان دادن دشمنی بین این دو قبیله نامزد شده بود و حالا که هازار دیگر نمی‌تواند با دیلان ازدواج کند دشمنی بین این دو قبیله شدت می‌گیرد. همچنین بلا دید مدرنی به زندگی دارد که با روش زندگی زنان خانواده متفاوت است و بلا متوجه می‌شود که به عنوان عروس خانواده جایگاه خوبی ندارد و باید مانند یک خدمتکار زندگی کند.


خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس yeni gelin
قسمت ۳ سریال ترکی تازه عروس

قسمت ۳ سریال تازه عروس

بلا وقتی بیدار میشه سریعا پارچ و لگن را برمیداره و وارد اتاق پدر هازار میشه که میبینه داره لباس عوش میکنه و سریعا بیرون میره….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس yeni gelin
قسمت ۲ سریال ترکی تازه عروس

قسمت ۲ سریال تازه عروس

بلا وقتی پیش خانم ها میره میخواد غذا بخوره که مادر افه، آسیه بهش میگه چیکار میکنی؟ به سینی ما دست نزن برو پیش عروس ها. بلا میگه فکر کنم قاشق و چنگال یادتون رفته بیارین من میرم بیارم. بهش میگن نکنه میخوای آداب و رسوم جدید بیاری واسمون؟ مامان آسیه میگه نکنه از ما چندشت میشه؟…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی تازه عروس yeni gelin
قسمت ۱ سریال ترکی تازه عروس

قسمت ۱ سریال تازه عروس

بلا دختری که یه رگ ترک داره یه رگ اسپانیایی و در مالدیو به دنیا اومده. او با پسری به نام هازار که ترکمن اصیل هست در رابطه است. آنها بعد از فارغ التحصیلیشون در رستوران جشنی دو نفره میگیرن. هازار بهش میگه دیگه درسمون تموم شده تو چه برنامه ای داری؟…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

۰ ۰ آرا

امتیازدهی به مقالهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا