Youngerآمریکای شمالیجوان ‌ترجوانتردرامرمانتیکسریال Youngerسریال جوان ترفصل اول Youngerفصل هفتم Youngerکمدیمعرفی سریال Youngerمعرفی کوتاه

سریال Younger جوان تر – فرا مدیا


جوان‌تر Younger یک مجموعه تلویزیونی کمدی درام بر اساس رمانی به همین نام که توسط پاملا ردموند ساتران نوشته شده است توسط دارن استار تولید و ساخته شد…

در این سریال ساتون فاستر نقش اصلی را ایفا می کند و هیلاری داف ، دبی میزار ، میریام شور ، نیکو تورتورلا ، مولی برنارد و پیتر هرمن در نقش های اصلی دیگر هستند. به طور میانگین هر قسمت این سریال ۲۲ دقیقه زمان دارد .

این سریال در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ در شبکه لند منتشر شد و به طور کلی نظرات مثبت منتقدان دریافت کرد.این سریال در آوریل ۲۰۱۵ برای ۱۲ قسمت در فصل دوم تمدید گردید اما قبل از نمایش فصل دوم فصل سوم نیز تمدید شد که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۶ شروع به پخش کرد.تا کنون هفت فصل از این سریال تولید شده است  .

Younger عمدتا در شهر نیویورک رخ میدهد و زندگی شخصی و حرفه ای لیزا میلر ، زنی ۴۰ ساله مطلقه با دختری نوجوان و ازدواج ناموفق را که به دلیل اعتیاد به قمار شوهر سابقش فروپاشید ، شرح می دهد. پس از اینکه جاش ، هنرمند خال کوبی ۲۶ ساله ، به اشتباه فکر کرد که او و لیزا در یک سن هستند ، او تصمیم میگیرد که خودش را به عنوان یک ۲۰ ساله برای ورود مجدد به صنعت چاپ و نشر معرفی کند و همچنین وارد روابط عاشقانه و دوستی تازه ای میشود …

سریال Younger جوان تر - فرا مدیا

ساتن فاستر در دسامبر ۲۰۱۳ در نقش اصلی لیزا میلر انتخاب شد. هیلاری داف و میریام شور در ماه بعد به بازیگران اصلی پیوستند. دبی مزار در فوریه ۲۰۱۴ انتخاب شد. پس از یک نقش دوره ای در فصل اول ، مولی برنارد از فصل دوم به بعد به بازیگران اصلی اضافه شد. در فوریه ۲۰۱۸ ، اعلام شد که چارلز مایکل دیویس پس از حضور در یک نقش دوره ای در فصل چهارم ، به عنوان بازیگر منظم با کار خود ادامه میدهد. در ۱۴ مارس ۲۰۱۸ ، اعلام شد که کریستین بورل در فصل پنجم در نقش مهمان برای بازی در نقش روزنامه نگار دون ریدلی در دو قسمت ظاهر شد. در ۴ مه ۲۰۱۸ تأیید شد که لورا بنانتی در فصل پنجم حاضر خواهد شد و در نقش یک میلیاردر خود ساخته به نام کوین بازی می کند. در ۱۷ مارس ۲۰۲۱ ، اعلام شد که میریام شور و چارلز مایکل دیویس برای فصل هفتم و آخرین بار به عنوان ستارگان مهمان دوره ای در سریال حاضر میشوند.در آوریل ۲۰۲۱ ، جین گاروفالو برای فصل آخر در نقش دوره ای انتخاب شد.

سریال Younger جوان تر - فرا مدیا

راتن تومیتوز بر اساس ۳۷ بررسی ، و با میانگین امتیاز ۶٫۶ / ۱۰ ، به فصل اول ۹۷٪ امتیاز می دهد. در اجماع انتقادی این سایت آمده است: “لطیفه گویی زیبای دارن استار و کاریزمای ساتن فاستر کمک می کند تا “یانگر” بالاتر از برخی از کمدی های قبلی TV Land قرار گیرد.”

در راتن تومیتوز ، فصل دوم دارای رتبه تأیید ۱۰۰٪ براساس ۸ بررسی و میانگین امتیاز ۷٫۱ / ۱۰ است.

میانگین وزرنی رتبه سریال در طول هفت فصل ۷٫۹ از ۱۰ تعیین شده است .

برایان لوری از ورایتی این مجموعه را مثبت توصیف کرد ، و آن را “نه کامل اما بسیار تماشایی” توصیف کرد و خاطرنشان کرد که “به ناچار جنبه های کلیشه ای در هر دو طرف فاصله سنی وجود دارد ، اما در این مجموعه به ندرت خطوط داستانی ای ظاهر می شود که نتواند راه بازگشت خود را پیدا کند. ”

دارکی وایلدر درباره سریال گفت : جوانتر به طور غیر منتظره اعتیاد آور است ، تماشای آن آرامش بخش و لذت بخش است. این یک داستان قبل از خواب است که قرار است آرام باشد اما بسیار جذاب است تا در واقع به شما اجازه خستگی بدهد. معمولاً وقتی در سریال پرخوشی می کنم در نهایت از آن خسته میشوم اما در مورد “جوان تر ” هنوز این اتفاق نیفتاده است.

در ماه مه سال ۲۰۲۰ گزارش شد که ViacomCBS و دارن استار برای توسعه یک مجموعه اسپین آف که در اطراف کلسی پیترز خواهد چرخید ، با بازی هیلاری داف همکاری کردند.

سریال Younger جوان تر - فرا مدیادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا