عمومی

سلفی متفاوت نگار جواهریان و علی مصفا


در یک سلفی گروهی جدید که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، نگار جواهریان و علی مصفا دیده می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری رصد ورزشی: علی مصفا بازیگر و تهیه کننده ایرانی است. لیلا حاتمی همسر علی مصفا است. به تازگی شایعه خبر جدایی علی مصفا از همسرش در فضای مجازی پخش شده بود.در ادامه فیلم رقص علی مصفا را می بینید.

سلفی متفاوت نگار جواهریان و علی مصفا

علی مصفا در سال 1345 در تهران متولد شد وی فرزند مظاهر مصفا و دکتر امیر بانو کریمی است.

علی مصفا در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم «امید» به کارگردانی «حبیب کاوش» بازیگری در سینما را آغاز کرد، او دو سال بعد با سومین تجربه بازیگری‌اش در فیلم «پری» موفق شد جایزه بهترین بازیگر نقش دوم را از سیزدهمین جشنواره فیلم فجر بدست آورد.

علی مصفا برای بازی در فیلم های لیلا و پارتی کاندیدای دریافت جایزه شد.

وی در سال 1380 با بازی در مجموعه کیف انگلیسی بازیگری در مجموعه تلوزیونی را تجربه کرد.

علی مصفا با بازی در فیلم «گذشته» که یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی اصغر فرهادی است به فرانسه صحبت کرده است. او در رابطه با این تجربه متفاوت می گوید: «چندین بار از من برای «گذشته» تست گرفتند. یک ماه پیش از شروع فیلمبرداری هنوز مطمئن نبودم که انتخاب شده‌ام. توانایی تکلم به زبان فرانسه برای فیلم لازم بود. بامزه اینجاست که هنوز هم فکر نمی‌کنم بلدم فرانسه حرف بزنم! اما گوشم با این زبان آشنا بود. چند سال پیش یاد گرفتن فرانسه را شروع کردم اما بعد رهایش کردم و باز شروع کردم و رها کردم. زبان فرانسه مثل یک بیماری مزمن برایم شده بود. نمی‌توانستم خودم را از دستش خلاص کنم. همسرم در خانه با بچه‌هایمان فرانسه صحبت می‌کند. برای همین در چند سال گذشته فرانسه نقش مهمی در زندگی من داشته است.»

مصفا پس از کارگردانی مستند فریب شعر و فیلم کوتاه همسایه در سال 1382 اولین فیلم بلندش را با نام سیمای زنی در دوردست با حضور لیلا حاتمی کارگردانی کرد.

وی در سال 1386 با بازی در مجموعه پریدخت نیز تجربه کاری دیگری در تلوزیون تجربه کرد
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا