Stuck Togetherاخبار سینما جهاناروپاتیزر،پرومو و تریلرفیلمفیلم Stuck Togetherکمدیمعرفی کوتاهنتفلیکس

فیلم Stuck Together ؛ تریلر ، تاریخ پخش ، داستان و جزییات فیلم


هنگامی که پاریس در طول همه گیری قرنطینه می شود ، ساکنان عجیب و غریب یک آپارتمان باید با یک زندگی جدید – و البته یکدیگر – وفق پیدا کنند…

تجربه زندگی در دوران همه گیری کووید به آرامی به سرگرمی ما راه می یابد. “Stuck Together” ، یک فیلم فرانسوی نتفلیکس، مبتنی بر زندگی در دوران کووید است.

“Stuck Together” در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ ( چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ) از طریق نتفلیکس نمایش داده می شود. آیا در آن زمان هنوز در دوران همه گیری زندگی خواهیم کرد؟ بله ، متاسفانه این فیلم ما را به یاد شدیدترین بازه زمان پاندمی می اندازد و امیدوارم ما را در مورد آن بخنداند. اگر نمی خندیم ، بالاخره احتمالاً گریه می کنیم.

“Stuck Together” بر گروهی از خانواده ها که در یک مجتمع آپارتمانی در زمان اوج کووید زندگی می کنند تمرکز دارد. زندگی در یک ساختمان کوچک در زمان قرنطینه همه گیر چگونه است؟ اگر تجربه خودتان به اندازه کافی شفاف نبوده ، این فیلم طعم این تجربه متفاوت دوران کووید را به شما نشان می دهد. خانواده هایی که در فیلم کنار هم “گیر کرده اند” همه دارای سابقه های مختلفی هستند – برای مثال یکی صاحب کافه است و دیگری مربی ورزش است. اختلافات آنها احتمالاً منجر به تنش های میان آنها می شود ، اما شاید دیدگاه های آنها را در مورد یکدیگر تغییر دهد.

دنی بون نه تنها در “Stuck Together” بازی می کند بلکه کارگردان و یکی از نویسندگان این فیلم است. بون در فرانسه متولد شد و قبل از “Stuck Together” بیشتر به خاطر فیلم های “به استیکز خوش آمدید” (۲۰۰۸) ، “کریسمس مبارک” (۲۰۰۵) و “R.A.I.D. Unit Special” مشهور بود.

بازیگران “Stuck Together” شامل دنی بون در نقش مارتین بکوارت ، فرانسوا دامینز در نقش تونی بوغاسیان ، لارنس آرنه در نقش کلر بکوارت ، یوان اتال در نقش ژان پل گابریل ، آلیسون ویلر در نقش آگاته ، تام لیب در نقش ساموئل ، لیلیان روور در نقش لوئیس خورخه کالوو هستند.

تریلر فیلم را می توانید از این لینک با در زیر تماشا کنید :دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا