کراکس دمپاییکفش

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی


50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

تصوری که ما دهه شصتی و اوایل هفتادی‌ها از دمپایی و صندل داشتیم با چیزی که امروز می‌بینیم بسیار متفاوت است. دمپایی ابری‌هایی که سلاح دست مادران بودند و حس اسنایپر بودن به مادران دست می‌داد که الحق هم این حس به عمل مبدل شده و به حقیقت می‌پیوست! امروزه دیگر خبری از آن دمپایی‌های جلوبسته سبز و قهوه‌ای رنگ که در هر خانه‌ای دیده می‌شد خبری نیست و جای خود را به صندل و دمپایی شیک امروزی داده است. استفاده از دمپایی مناسب تاثیر بسزایی در سلامت پا و حتی ستون فقرات دارد. در ادامه این پست با ما به تماشای انواع مدل صندل و دمپایی دخترانه و بچگانه بصورت ست مادر فرزندی بنشینید.


50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

انواع دمپایی‌ها:

دمپایی حوله ای: دمپایی حوله به واسطه جنس لطیف و راحتشان به دمپایی های خواب شهرت دارند. به عبارتی این مدل از دمپایی های عموما کنار تخت قرار دارند و همراه با لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرند. مدل خز دار دمپایی خواب بسیار جذاب و شیک است.

دمپایی انگشتی: این نوع از دمپایی ها مناسب ترین گزینه برای فصول گرم سال محسوب می شوند. دمپایی های انگشتی زنانه و دخترانه علاوه بر محیط خانگی و استخر اخیرا از آیتم های ضروری سالن های آرایشی جهت پدیکور ناخن هستند.

دمپایی دستشویی: مناسب ترین مدل دمپایی برای دستشویی دمپایی های پلاستیکی است؛ زیرا امکان خیس شدن آن وجود دارد و این نوع جنس در کم ترین زمان ممکن خشک می شود. هم چنین برای جلوگیری از لیز خوردن در زمین و کاشی خیس بهتر است کف دمپایی پلاستیکی دستشویی صاف نباشد.

دمپایی رو فرشی دخترانه

این دمپاییها بایستی به طوری انتخاب شود که در محیط لیز مانند سرامیک و سنگ منجر به آسیب شما نشود. ضمن اینکه این دمپایی های راحتی نباید مانع از رسیدن هوا به پاها شود.

به این ترتیب دمپایی های ابری و جلو بسته مناسب استفاده طولانی مدت در خانه نمی باشند. انواع دمپایی های طبی خزدار، حوله ای، چسب دار و عروسکی اکثر اوقات در محیط خانگی کاربرد دارا هستند. دمپایی های عروسکی کودک گانه به خصوص نوع حوله ای یکی از پرطرفدارترین دمپایی های روفرشی دخترانه به حساب می آید.

دمپایی ابری: سبک ترین جنس در میان دمپایی ها متعلق به دمپایی ابری است. دمپایی های ابری اکثر اوقات به صورت لا به لا انگشتی تولید می شوند. این مدل از دمپایی ها بیشتر در محیط های ساحلی و شنا استفاده می‌شوند.

دمپایی شنا: از یکی از آیتم های ضروری استخر داشتم دمپایی شناست. دمپایی های لا انگشتی متداول ترین مدل دمپایی برای استفاده در استخر به شمار می رود. انتخاب دمپایی شنا نیز باید به گونه ای باشد که مانع از لیز خوردن در کف خیس و سر استخر شود. بهتر است کف دمپایی ها شنا کاملا تخت نباشد یا شیارهایی درون آن به کار رفته باشد.

دمپایی طبی: این نوع از دمپایی ها به اشخاصی که از ناحیه پا و کمر احساس درد می کنند، سفارش می شود. ظاهر اکثر اوقات دمپایی های طبی به صورت چسبی می باشد.

دمپایی خزدار: این مدل از دمپایی های فانتزی در گروه محبوب ترین دمپایی ها رو فرشی زنانه و دخترانه قرار می گیرند. دمپایی های راحتی خز دار زنانه در فصول سرد سال بیشترین فروش را دارند.

دمپایی ست مادر و دختر

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

کراکس بچگانه فانتزی طرح کوسه

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

مدل صندل دخترانه

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

مدل دمپایی بچگانه

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

پاپوش بچگانه حوله ای شیک

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی 50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی

مدل دمپایی دخترانه فانتزی

50 مدل دمپایی دخترانه شیک و فانتزی


مطالب همسان: سویشرت دخترانهمدل کیف زنانهمدل لباس زمستانی زنانهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا