Physicalاپل تی ویاخبار سریال خارجیاخبار سریال و تلویزیونانتشار به زودیسریالسریال Physical

Physical : اپل تی وی تاریخ انتشار و جزییات سریال جدیدش را اعلام کرد


Physical به اپل تی وی + می آید و این سرویس پخش هم اکنون تاریخ پخش را تعیین کرده است…

رز بیرن در این سریال درام جدید بازی می کند که در دهه ۱۹۸۰ اتفاق می افتد. روری اسکاول ، دردرا فریل ، دلا صبا ، لو تیلور پاچی ، پال اسپارکس و اشلی لیااُ نیز در این مجموعه در مورد یک مربی تناسب اندام است که باید با امیال تاریک درونی اش بجنگد.

اپل تی وی پلاس امروز اولین نگاه به Physical ، یک درام و کمدی تلخ جدید ۱۰ قسمتی با بازی نامزد جایزه Emmy و گلدن گلوب ، رز بیرن و ساخته اَنی وایسمن را منتشر کرد که قرار است جمعه ، ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ ( جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ) از طریق Apple TV + به نمایش در آید. در همان ابتدا سه قسمت منتشر و به دنبال آن هفته ای یک قسمت جدید ، هر جمعه ، به طور انحصاری در  اپل تی وی پلاس پخش میشود .

Physical : اپل تی وی تاریخ انتشار و جزییات سریال جدیدش را اعلام کرد

Physical که در بهشت ساحلی ایده آل اما شکننده دهه ۱۹۸۰ آفتابی سان دیگو روایت میشود ، یک کمدی تلخ و نیم ساعته است که داستان شیلا روبین (با بازی بیرن) را دنبال می کند، یک زن خانه دار ساکت و آرام ، یک همسر به ظاهر مطیع که از تلاش شوهر زیرک اما پر حاشیه اش برای حضور در مجلس ایالتی حمایت می کند. اما پشت درهای بسته ، شیلا زندگیِ خنده دار و تلخ خود را دارد که به ندرت اجازه می دهد تا جهان آنرا ببیند. او همچنین در حال مبارزه با مجموعه ای پیچیده از امیال درونی اش است که فقط از طریق دنیای ایروبیک می تواند با آن مبارزه کند .

ابتدا شیلا که خود را درگیر این تمرین می کند ، صرف روشی واقعی برای توانمندسازی خویش پیدا می کند اما در ادامه او راهی برای ادغام این اشتیاق تازه یافته اش با فناوری در حال رشد نوار ویدیویی برای شروع یک تجارت انقلابی پیدا می کند. این سریال سفر حماسی او را از یک توانمندِ خاموش ، نادیده گرفته شده به یک نیروی اقتصادی قدرتمند و با اعتماد به نفس دنبال می کند ، زیرا شیلا به شخصی تبدیل می شود که برای ما امروز عادی هست و آنرا امری بدیهی می دانیم (اما در آن زمان کاملاً رادیکال بود) – معلمِ زن سبک زندگی و تناسب اندام .

تیزر این سریال از اپل تی وی پلاس را می توانید اینجا ببینید .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا